Strona główna Rozwiązania Krajowy
Portal
Funduszy
Pożyczkowych
Usługi O firmie Nasz zespół
Program Pożyczkowy Program dla Poręczeń Szkolenia z programu PBaza Program do sprawozdawczości Sekretariat
Program dla RIF O plikach cookies Wnioski internetowe

USŁUGI

 
Pisanie oprogramowań pod klucz

Oferujemy oprogramowania pod indywidualne zlecenia. W szczególności:

  • finansowe,
  • faktoringowe,
  • pożyczkowe,
  • poręczeniowe,
  • dla kas zapomogowo pożyczkowych,
  • księgowe,
  • do prowadzenia szkół językowych,
  • do organizowania czasu pracy i optymalizacji kosztów firmy
Proces projektu rozpoczyna się w momencie zgłoszenia projektu przez Klienta. Nasi doradcy techniczni swoją szeroką wiedzę finansową i księgową służą pomocą Klientom w tworzeniu założeń do projektu. Przy tworzeniu modułów programów korzystamy również z wiedzy praktycznej pracowników naukowych uczelni.

Programista każdorazowo określa czasochłonność napisania oprogramowania oraz narzędzia jakie zostaną użyte do uzyskania końcowego efektu. Na podstawie tak wyliczonej pracochłonności przedstawiana jest oferta finansowa i techniczna dla Klienta. Stawki stosowane przez nasza firmę są lepsze od średnio przyjętych na rynku. Efekty naszej pracy zawsze zadawalają naszych Klientów

Serwis

Firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny własnego oprogramowania. W celu zmniejszenia kosztów preferujemy dostarczenia uszkodzonego programu do serwisu drogą internetową. Idealną sytuacją jest kiedy baza danych umieszczona jest w naszym centrum CUZ. Umożliwia to natychmiastowe podjęcie akcji naprawczej w razie zaistnienia takiej konieczności.

Centrum Usług Zdalnych (CUZ)

Nasza firma świadczy usługi udostępnienia i zarządza serwerami bazy danych Klientów.

Usługa polega na udostępnieniu serwera wraz z oprogramowaniem, serwisem i opieką informatyczną. Fizycznie serwer znajduje się w CUZ w Kielcach. Wszystkie oddziały Klientów podłączone są do niego poprzez sieć Internet lub Polpak w zależności od wymagań Klienta.

Cena usługi zależy od rodzaju oprogramowania, z jakiego korzysta Klient, dzierżawionej mocy serwera oraz ilości jednostek obsługiwanych.

Usługa taka jest szeroko stosowana w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w celu optymalizacji kosztów i powierzenia swoich zasobów informatycznych kadrze specjalistów. Dla tego typu usług przyjęto nazwę Outsorcing  
 
 

Kontakt:   biuro@cuz.com.pl     (041)-312-44-50 lub 607-173-820     (fax) (41)-312-44-33     Gadu-Gadu 2989612